field

Apie

Šį tinklaraštį rašau visiems, kurie domisi žmogaus vidiniu pasauliu ir tą pasaulį siekiančiu pažinti mokslu apie sielą (iš graik. ψυχή – siela ir λόγος – mokslas) – psichologija.

Bet tai nėra tinklaraštis apie naujausius akademinės psichologijos atradimus, nes kurdama tekstus remiuosi išskirtinai:

  1. Praktika (asmenine ir psichoterapine);
  2. Praktikais (buvusiais ir esamais sielogydos Mokytojais);
  3. Šventraščiais, nes ,,net tada, kai psichoterapija to nežino ar nenori žinoti, ji neišvengiamai šiek tiek yra ir sielovada. Neretai jai tenka įsikišti taip, kad šis įsikišimas įgauna sielovados pobūdį” (A. Görres).
  4. Psichologiniais tyrimais.

Rašydama ,,Gyvosios psichologijos” tinklaraštį keliu sau tikslą dalintis tuo, kas gyva, kas ,,žmogiška, pernelyg žmogiška”, – kaip sakė Friedrich Nietzsche.

Manau, kad žmogiška klysti, kentėti, išprotėti ir pagyti, tikėti ir abejoti; liūdėti ir džiaugtis; ieškoti ir nerasti. Arba rasti…

Žmogiška norėti žinoti, kelti klausimus, pykti, nusivilti ir vėl ieškoti atsakymų.

Žmogiška ieškoti savęs ir niekaip nerasti.

Žmogiška stengtis save pažinti ir vis atrasti kažką naujo.

 

Tinklaraščio skaitytojus taip pat kviečiu dalintis, klausti, siūlyti temas.

Ačiū, kad skaitote!

 

Dėkoju visai kūrybinei grupei, be kurios pagalbos ,,Gyvosios psichologijos” apskritai nebūtų! Pristatau visus: Generalinis projekto rėmėjas – Giedrius Vėželis, Projekto vadovas ir rinkodaros konsultantas – Paulius Vėželis, Supervizorė – Agnė Vėželytė, Mokslinės bendradarbės – Rita Žliobaitė, Agota Statkutė, Programuotojas – Tomas Vyšniauskas, Vertėjos – Svetlana Vlasova, Olga Potapova, Ksenija Navickas.