Apie

Šį tinklaraštį rašau visiems, kurie domisi žmogaus vidiniu pasauliu ir tą pasaulį siekiančiu pažinti mokslu apie sielą (iš graik. ψυχή – siela ir λόγος – mokslas) – psichologija.

Kurdama tekstus pirmiausia remiuosi praktika (asmenine ir psichoterapine) ir praktikais (buvusiais ir esamais sielogydos Mokytojais). Todėl čia nerasite informacijos apie naujausius akademinės psichologijos atradimus ar neuromokslų tyrimus.

Rašydama ,,Gyvosios psichologijos” tinklaraštį keliu sau tikslą dalintis tuo, kas gyva, kas ,,žmogiška, pernelyg žmogiška”, – kaip sakė Friedrich Nietzsche.

Manau, kad žmogiška klysti, kentėti, išprotėti ir pagyti, tikėti ir abejoti; liūdėti ir džiaugtis; ieškoti ir nerasti. Arba rasti… Žmogiška norėti žinoti, kelti klausimus, pykti, nusivilti ir vėl ieškoti atsakymų.

Žmogiška ieškoti savęs ir niekaip nerasti. Žmogiška stengtis save pažinti ir vis atrasti kažką naujo.

Apie tai ir rašau. Apie gyvąją psichologiją. Apie gražųjį subjektyvųjį žmogiškumą su visais jo keliais ir klystkeliais.

,,Gyvosios psichologijos” tinklaraščio skaitytojai čia ras ne tik straipsnių ir interviu, bet ir laiškų bei autobiografinių epizodų (,,Dienoraščio” puslapis).

Naujoje skiltyje ,,Studija” nuo šiol bus talpinama visa informacija apie mano vedamas grupes, naujausius seminarus ir teikiamas konsultavimo ir psichoterapijos paslaugas.

 

Ačiū, kad skaitote!

 

Dėkoju visai kūrybinei grupei, be kurios pagalbos ,,Gyvosios psichologijos” apskritai nebūtų! Pristatau visus: generalinis projekto rėmėjas – Giedrius Vėželis, plėtros vadovas – Paulius Vėželis, projektų vadovė ir studijos administratorė – Agnė Vėželytė, mokslinės bendradarbės – Rita Žliobaitė, Agota Statkutė, programuotojai – Tomas Vyšniauskas, Tautvydas Ilčiukas, vertėjos – Svetlana Vlasova, Olga Potapova, Ksenija Navickas.