Individualios konsultacijos

Individualios konsultacijos skirtos suaugusiems žmonės, susiduriantiems su psichologiniais sunkumais, bei norintiems teigiamų pokyčių santykiuose su savimi, kitais ir pasauliu. O taip pat siekiantiems gilesnio savęs pažinimo, stabilesnės psichinės gerovės ar išsilaisvinimo iš nemalonių emocinių būsenų.

Karantino metu teikiame virtualias konsultacijas.

,,Gyvosios psichologijos“ studijoje (Liepyno 2-65, Vilniuje) teikiamos paslaugos:

Psichoterapija

Psichoterapines sesijas veda Lina Vėželienė, psichologė, egzistencinės krypties psichoterapeutė.

Individualaus darbo trukmė priklauso nuo kliento užklausos. Paprastesniems klausimams spręsti pakanka 1-3 (iki 10-12) konsultacijų. Gydantis rimtesnius psichologinius sutrikimus, rekomenduojamas ilgesnės trukmės psichoterapinis procesas, trunkantis metus ar net kelis.

Psichoterapinio darbo intensyvumas – viena sesija per savaitę. Sesijos trukmė – 60 min.

Vienos sesijos kaina 60 Eur.

Lina Vėželienė psichoterapinį darbą dirba nuo 2007 m. Podiplominės studijos: Individualiosios psichologijos institutas (konsultanto kvalifikacija); Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas (psichoterapeuto
kvalifikacija); Praktinės psichologijos aukštoji mokykla (Maskva), į dvasines vertybes orientuotos psichologijos (ЦОП) studijos.

REGISTRACIJA: virtualiai konsultacijai galite registruotis per laiško formą ,,Kontaktuose”.

 

Psichologinis konsultavimas

Individualiai konsultuoja psichologė Ilona Kižina. Psichologijos mokslų magistrė, Geštalto psichoterapijos konsultanto programos dalyvė.

,,Susitikdama su klientu, įgytas žinias kuriam laikui atidedu į šalį, užleisdama vietą Žmogiškumui. Jis ir parenka tinkamiausius darbo įrankius bei technikas.”Ilona.

Psichologinės konsultacijos vyksta vieną kartą per savaitę. Konsultacijos trukmė – 60 min.

Vienos konsultacijos kaina 40 Eur.

REGISTRACIJA: konsultacijai galite registruotis per laiško formą ,,Kontaktuose”.

 

Vidinių resursų stiprinimo sesijos

Vidinių (energetinių ir emocinių) resursų stiprinimo sesijas veda Agnė Vėželytė.

Vidinių resursų stiprinimo sesijos skirtos tiems, kurie jaučia emocinį nestabilumą, sunkiai paaiškinamą nerimą, jaučia vidinę tuštumą ar emocinį sąstingį. O taip pat tiems, kurie jaučiasi išsekę ir neturintys jėgų jokiems pokyčiams.

Susitikimų skaičius priklauso nuo individualios kliento būsenos.

Sesijos trukmė – 45-60 min.

Sesijos kaina – nuo 30 eur.

,,Kiekviena mus aplankiusi emocija yra svarbi ir prasminga mūsų Gyvenimo Kelyje. Nes kiekvienas emocinis išgyvenimas palieka pėdsaką mūsų kūnuose. Taip mūsų kūnai tampa pačiais tiksliausiais mūsų emocinių ir psichinių būsenų atspindžiais, spinduliuojančiais savitą energetinį lauką: kartais ryškiaspalvį ir spindintį, o kartais pilką ir išblėsusį. Atkurdami savo energetinius ir emocinius resursus, mes galime pasiekti tobulą balansą tarp vidinio ir išorinio pasaulio, susigrąžinti Gyvenimo pilnatvę ir džiaugsmą.“ – Agnė.

REGISTRACIJA: sesijai galite registruotis per laiško formą ,,Kontaktuose”.

 

Gyvosios psichologijos studija

Turite klausimų? Norite užsiregistruoti?

Susisiekti